ALLAN HORSAK. "Utblick från Vreta Kloster". Olja på duk. Signerad och daterad 1979.

123114. ALLAN HORSAK. "Utblick från Vreta Kloster". Olja på duk. Signerad och daterad 1979.

40 x 65 cm.

Liten dukaskada och färgbortfall.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 65 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 990