YANNICK BALIF. Abstrakt komposition. Etsning med carborundum. Signerad och numrerad 33/70.

123086. YANNICK BALIF. Abstrakt komposition. Etsning med carborundum. Signerad och numrerad 33/70.

Bildyta 74 x 103 cm.

Glas smutsat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 74 x 103 cm.

Glas smutsat.

Antal besök: 1 025