GITARR, Levin, 1928.

GITARR, Levin, 1928.
122954. GITARR, Levin, 1928.

Serie nr 67366. Brännmärkt Herman Carlsson Levin Musikinstrumentfabrik Göteborg
Längd ca 94,5 cm. Kropp längd ca 46 cm.

Slitage, sprickor, lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
122954. GITARR, Levin, 1928.

Antal besök: 2 476