HÖRNHYLLA, 1900-tal.

HÖRNHYLLA, 1900-tal.
12290. HÖRNHYLLA, 1900-tal.

Grönmålad. Längd 64 ,bredd 42,5, höjd 138,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
12290. HÖRNHYLLA, 1900-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 183