SYBORD, TIDNINGSHYLLA, PIEDESTAL, 1800/1900-tal.

12272. SYBORD, TIDNINGSHYLLA, PIEDESTAL, 1800/1900-tal.

Sybord i björk. Sybordets mått; längd 63, bredd 39, höjd 75 cm.Piedestalens höjd 102 cm.

Sybordets nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 736