122690. SERVIDELAR, ca 61 delar, porslin, delvis märkta Swedish Grace, Rörstrand.
Varierande utförande, bestående av: 15 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 13 assietter, 2+2 mindre skålar, 4 muggar, 7 tekoppar med fat, 8 moccakoppar med fat.
Slitage, repor, nagg.