SERVIDELAR, ca 61 delar, porslin, delvis märkta Swedish Grace, Rörstrand.

122690. SERVIDELAR, ca 61 delar, porslin, delvis märkta Swedish Grace, Rörstrand.

Varierande utförande, bestående av: 15 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 13 assietter, 2+2 mindre skålar, 4 muggar, 7 tekoppar med fat, 8 moccakoppar med fat.

Slitage, repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, nagg.

Antal besök: 1 540