BESTICKSSCHATULL, på bensställning, barockstil, 1900-talets första hälft.

12263. BESTICKSSCHATULL, på bensställning, barockstil, 1900-talets första hälft.

Nyckel finns. Längd 73, bredd 46,5, höjd 105,5 cm.

Sliatgge och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliatgge och fanérskador.

Antal besök: 782