Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med blommor och korg. Olja på duk. Signerad KGP.
122577. OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med blommor och korg. Olja på duk. Signerad KGP.
45 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
995