JAROSLAW CHUDY. Skogslandskap med rådjur. Olja på duk. Signerad J.Chudy.

122563. JAROSLAW CHUDY. Skogslandskap med rådjur. Olja på duk. Signerad J.Chudy.

60 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 72 cm.

Antal besök: 3 048