JAROSLAW CHUDY. Skogslandskap med gärdesgård, räv och kråka. Olja på duk. Signerad J.Chudy.

122562. JAROSLAW CHUDY. Skogslandskap med gärdesgård, räv och kråka. Olja på duk. Signerad J.Chudy.

50 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Antal besök: 2 069