BESTICKSSCHATULL, på bensställning, tidigt 1900-tal.

12255. BESTICKSSCHATULL, på bensställning, tidigt 1900-tal.

Ek med inläggningar. Nyckel finns 59, bredd 53, höjd 73 cm.

Slitage och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och torrsprickor.

Antal besök: 550