MATTA, 1900-tal.

MATTA, 1900-tal.
1225397. MATTA, 1900-tal.

övervägande röd/blå, figurativ, 128 x 195 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1225397. MATTA, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 381