FICKURSTÄLL, 2 st samt FICKUR, 14 k guld.

122536. FICKURSTÄLL, 2 st samt FICKUR, 14 k guld.

Fickurställ i förgylld metall. Fickuret med vit urtavla.

Bruksslitage. Fickuret ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 976