FIGURINER, 3 st, porslin, Rosenthal samt Rörstrand.

122468. FIGURINER, 3 st, porslin, Rosenthal samt Rörstrand.

Figurin i form av apa i gråbeige glasyr, Rösenthal.
Figuriner i form av apa i brun glasyr samt räv, Rörstrand
Högsta höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Nagg på räv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Nagg på räv.

Antal besök: 3 653