PHILIPS WOUVERMAN. Efter. 2 st. "La Chasse a l'Italienne" och "Quartier General de l'armée Holandoise". Kopparstick. Daterade 1735 samt 1739.

122463. PHILIPS WOUVERMAN. Efter. 2 st. "La Chasse a l'Italienne" och "Quartier General de l'armée Holandoise". Kopparstick. Daterade 1735 samt 1739.

Yttermått 65 x 85 cm samt 65 x 80 cm.

Blad gulnade, veck, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad gulnade, veck, slitage.

Antal besök: 1 092