MATTA, Röllakan, signerad BA?, ca 200 x 136 cm.

12242. MATTA, Röllakan, signerad BA?, ca 200 x 136 cm.

Blå och grå.

Slitage, en lös frans medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå och grå.

Antal besök: 4 286