RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

12240. RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

Mahogny, nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny, nyckel finns.

Slitage.

Antal besök: 740