MATSALSSTOLAR, 8 st, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

122375. MATSALSSTOLAR, 8 st, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitlack. Rundad ryggbricka med ax. Kopplade, kannelerade ben. Vit rosa klädsel.

Bruksslitage, några sitsar med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 333