122302. LEKSAKER, 2 st, Japan, 1960-tal.
Batteridrivna. Metall/plast/.
Höjd ca. 22 cm samt ca. 27.5 cm.
Ett öra saknas på den orangefärgade samt eventuell dekoration på klänningens spets. Ett hängsle löst på den grå samt något som saknas i handen.
Fläckar, bruksslitage.
Batteridrivna. Metall/plast/.
Fläckar, bruksslitage.