LEKSAKER, 2 st, Japan, 1960-tal.

122302. LEKSAKER, 2 st, Japan, 1960-tal.

Batteridrivna. Metall/plast/.
Höjd ca. 22 cm samt ca. 27.5 cm.

Ett öra saknas på den orangefärgade samt eventuell dekoration på klänningens spets. Ett hängsle löst på den grå samt något som saknas i handen.
Fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridrivna. Metall/plast/.

Fläckar, bruksslitage.

Antal besök: 881