HYLLA, med lådor, plexiglas, Habitat.

122241. HYLLA, med lådor, plexiglas, Habitat.

Längd 48, bredd 15, höjd 79 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och repor.

Antal besök: 1 797