KÄMMER & REINHARDT CELLULOIDDOCKA och STEIFF HANDDOCKA.

12217. KÄMMER & REINHARDT CELLULOIDDOCKA och STEIFF HANDDOCKA.

Blunddocka längd 45 cm, Steiff med knapp och flagga, made in US-Zone Germany, tillkommer kärl, stol och kläder.

Dockan med smärre skador, Steiff med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 155