MORTEL, keramik, Marianne Westman, Rörstrand.

122153. MORTEL, keramik, Marianne Westman, Rörstrand.

Diameter 10.3 cm.

Bruksslitage samt enstaka smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10.3 cm.

Antal besök: 5 156