PARTI DIVERSE, bla damhattar och handväskor, 1900-tal.

122148. PARTI DIVERSE, bla damhattar och handväskor, 1900-tal.

Största handväskans längd 22,5 cm.

Slitage, fläckar och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019