SCHUCO KOMMANDO ANNO 2000 DRGM made in Germany 1930-tal.

12214. SCHUCO KOMMANDO ANNO 2000 DRGM made in Germany 1930-tal.

Längd 14 cm.

Urverk fungerar, styrs med spak eller blås, bra skick med smärre lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Antal besök: 3 606