Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Fiskeutrustning
FISKERULLE, Commander, Arjon Malung Sweden, 1950-tal.
122068. FISKERULLE, Commander, Arjon Malung Sweden, 1950-tal.
Troligtvis modell nr.190.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Troligtvis modell nr.190.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
5 504