ANDERS ZORN. "Skrämda", etsning, signerad samt daterad i plåten 1912.

122043. ANDERS ZORN. "Skrämda", etsning, signerad samt daterad i plåten 1912.

Bildstorlek ca 19,5x14,5 cm.

Gulnat blad och fläckar.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca 19,5x14,5 cm.

Gulnat blad och fläckar.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 2 138