STOLAR, 2st, Lindome, Jöns Andersson Dvärred 4 (1759-1833).

121906. STOLAR, 2st, Lindome, Jöns Andersson Dvärred 4 (1759-1833).

Signerade IAS.

Slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade IAS.

Slitage, senare bemålning.

Antal besök: 1 113