RING 18k guld med blå sten. Vikt 9,3 gram.

121894. RING 18k guld med blå sten. Vikt 9,3 gram.

Otydliga stämplar. Sten ca 18 x 12 mm, höjd ca 9 mm.
Ringstorlek ca 17,5.

Slitage, nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 17,5.

Slitage, nagg på sten.

Antal besök: 1 333