BOKSKÅP, biedermeier, 1800-talets första hälft.

121884. BOKSKÅP, biedermeier, 1800-talets första hälft.

Valnöt, höjd ca 225 cm, bredd 118 cm,djup 39 cm.

Slitage, blekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, blekt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 454