DAMARMBANDSUR, urtavla märkt Avenue, boett samt länk 18k guld. Tot vikt ca 22,7 gram.

121867. DAMARMBANDSUR, urtavla märkt Avenue, boett samt länk 18k guld. Tot vikt ca 22,7 gram.

Mekaniskt. Urtavla märkt Avenue 17 rubis Incabloc AS976. Länk stämplad Italien, 750. Längd ca 18 cm.

Slitage, missfärgad urtavla. Krona ej guld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862