MEIPINGVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

121852. MEIPINGVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av drakar i grönt mot gul botten. I botten Qianlongs sigillmärke. Höjd 31 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 424