GUNNAR BRUZEWITZ. grafik, 4 st, sign + grafik av Alf Blick, 3 st, + 2 blad, övrigt.

121809. GUNNAR BRUZEWITZ. grafik, 4 st, sign + grafik av Alf Blick, 3 st, + 2 blad, övrigt.

Inramad litografi Gunnar Brusewitz, signerad och numrerad 40x49,5 cm (yttermått inkl ram) + 2 grafiska blad. 3 litografier av Alf Blick. 2 grafiska blad av Jan Jonsson och Allan Andersson.

Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fint skick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 775