STANISLAW KONARZ-KONARZEWSKI. Olja på duk, två män läsande en bok, signerad.

12179. STANISLAW KONARZ-KONARZEWSKI. Olja på duk, två män läsande en bok, signerad.

47,5 x 55,5 cm.

Färgbortfall, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

47,5 x 55,5 cm.

Färgbortfall, retuscher.

Antal besök: 2 281