FICKURSSTÄLL, 3st, FICKUR, silver samt SKRIN med glaslock, 1800/1900-tal.

12168. FICKURSSTÄLL, 3st, FICKUR, silver samt SKRIN med glaslock, 1800/1900-tal.

Klockställ i grönt glas med mässingsdetaljer, en i röd sammet samt en i trä. Skrin med insida klädd i blått tyg.
Skrinets mått Längd 18, bredd 18, höjd 7 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 1 797