SPELBORD, mahogny med intarsia i form av schackspel.

121667. SPELBORD, mahogny med intarsia i form av schackspel.

sent 1800-tal, höjd 76, bredd 88, bredd 44 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage.

Antal besök: 933