KÅSOR 4 st samt ACKJA för docka, samiskt arbete.

121650. KÅSOR 4 st samt ACKJA för docka, samiskt arbete.

Ackja längd ca 32 cm.
4 kåsor, längdsta längd ca 15 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ackja längd ca 32 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 971