VÄGGPENDYL, Gustaviansk stil 1900-tal. Exacta Sweden.

121611. VÄGGPENDYL, Gustaviansk stil 1900-tal. Exacta Sweden.

Förgylld. Krön med blomdekor urtavla omgärdad av blommor, bladverk, genombruten dekor,
Fodral av G. Boiardt
Höjd ca 74 cm.

Ej genomgången, slitage, flagnande förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral av G. Boiardt
Höjd ca 74 cm.

Antal besök: 1 351