AMPEL, Karl-Johan stil.

AMPEL, Karl-Johan stil.
121610. AMPEL, Karl-Johan stil.

Tidigt 1900-tal, 6st ljusarmar, elektrifierad
Höjd ca 52 cm, Diameter 49 cm.

slitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, ej genomgången.

Antal besök: 3 006