LARS BOËTHIUS, HANS EKVALL, oljemålningar, 2 st, signerade.

121605. LARS BOËTHIUS, HANS EKVALL, oljemålningar, 2 st, signerade.

Lars Boëthuis. Olja på pannå, signerad och daterad 62. 40 x 32 cm.
Hans Ekvall. Olja på duk, signerad. 67 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 626