12159. PARTI GULD, 3 delar, 18k guld. Armband, 1 par örhängen, hänge. Tot vikt 11g. + TANDGULD, delvis rensat, tot vikt 3,7g.
Armband, utländska stämplar.
Örhängen, stmpl 750.
Hänge med gravyr, stmpl 18k.
Tandguld.
Armband med en kedja lös i en ände. Bruksslitage.