PARTI GULD, 4 delar, 18k guld. Ring med lilatonad sten, hänge, halsband samt armband. Tot vikt 7,6g.

12158. PARTI GULD, 4 delar, 18k guld. Ring med lilatonad sten, hänge, halsband samt armband. Tot vikt 7,6g.

Ring stmpl W&A, storlek 17,25.
Hänge i form av kinesiskt tecken, otydliga stämplar.
Armband, stmpl 750 och import.
Halsband med droppformat hänge, GFAB.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 336