SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
121571. SLAGBORD, 1900-tal.

Längd 46 samt 2 skivor 53 cm vardera, bredd 92, höjd 74.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
121571. SLAGBORD, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 811