FAT, Otto Klaesson, Klase keramik, Höganäs.

121543. FAT, Otto Klaesson, Klase keramik, Höganäs.

Ca. 33x33 cm.
Filtbeklädd undersida.

Smärre nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 33x33 cm.
Filtbeklädd undersida.

Smärre nagg, slitage.

Antal besök: 1 514