SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.

SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.
121517. SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.

Justerbart, skivans längd 61 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 106