BORD, 1900-talets första hälft.

121479. BORD, 1900-talets första hälft.

Runtbord, 1900-talets första hälft.
Diameter 75 cm
Höjd 76 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 75 cm
Höjd 76 cm.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 917