GLASKUPA, Orrefors, "bubblan" Carl Fagerlund.

1214660. GLASKUPA, Orrefors, "bubblan" Carl Fagerlund.

Etikettmärkt.
Diameter 36 cm
Höjd ca 22 cm
Övre hål: diameter 8 cm.

bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Diameter 36 cm
Höjd ca 22 cm
Övre hål: diameter 8 cm.

bruksslitage, repor.

Antal besök: 635