121346. LARS LINDSJÖ. OLJEMÅLNINGAR 2 stycken.
1 olja på duk "Construction destructive" Signerad och daterad 1968 a tergo. Mått 72,5 x 53 cm.
1 olja på pannå. Signerad och daterad 1969 a tergo.
Mått 64 x 49 cm.
Mått 64 x 49 cm.