KLIPPDOCKOR, parti + DOCKOR + SPEL + BILAR.

121344. KLIPPDOCKOR, parti + DOCKOR + SPEL + BILAR.

Klippdockor, olika storlekar 1940-/1950-tal. 2 st dockor längd 29-60 cm. Spratteldocka i trä.Diverse brädspel, kortspel. 30-tal leksaksbilar + 2 garage.

Slitage. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 337