MATSALSSKÅP, betsad fur, rokokostil, tidigt 1900-tal.

121328. MATSALSSKÅP, betsad fur, rokokostil, tidigt 1900-tal.

höjd 190, bredd 124, djup 54 cm.

småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador förekommer.

Antal besök: 822