TUNNA, trä, så kallad fläsktina, 1800/1900-tal.

121311. TUNNA, trä, så kallad fläsktina, 1800/1900-tal.

Diameter 70, höjd 82 cm.

Bruksslitage, skador på band, något maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70, höjd 82 cm.

Antal besök: 2 559